Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Buty turfy

( ilość produktów: 12 )

Do gry na sztucznej murawie przeznaczony jest specjalny rodzaj butów piłkarskich, które zamiast klasycznych korków, posiadają szereg mniejszych wypustek. Takie rozwiązanie pomaga w lepszym rozłożeniu ciężaru ciała na powierzchni całej stopy i gwarantuje dobrą przyczepność na sztucznych, a przez to dość twardych nawierzchniach. Buty turfy to profesjonalne buty do piłki nożnej stworzone z myślą właśnie o grze na murawach sztucznych czy na boiskach piłkarskich typu orlik.

Co wyróżnia buty turfy?

Obuwie piłkarskie na sztuczne boiska wyposażone jest w szereg wypustek zatopionych w podeszwie buta. W odróżnieniu od klasycznych korków wypustki rozłożone są w sposób równomierny na niemal całej powierzchni podeszwy, co pomaga w lepszym rozłożeniu ciężaru ciała i przeciwdziała nadmiernemu obciążaniu stóp, które i tak narażone są na większe zmęczenie ze względu na grę na twardej, sztucznej murawie. Gdy stan sztucznej murawy jest dobry, oczywiście można grać na niej również w butach bardziej uniwersalnych, przystosowanych do gry na murawach naturalnych i sztucznych. Uniwersalne buty turfy, prócz wspomnianych wcześniej wypustek, wyposażone są również w tradycyjne korki tj. lanki, dzięki czemu sprawdzają się na różnych typach nawierzchni.

Jakie buty turfy znajdziesz w ofercie naszego sklepu?

Sprzedajemy wyłącznie markowe obuwie piłkarskie dedykowane graczom na różnych poziomach zaawansowania technicznego. Na propozycje sklepu butyzakupy.pl składają się zarówno buty piłkarskie w małych rozmiarach, dedykowane dzieciom i młodzieży szkolnej, jak i turfy Nike dla osób dorosłych. Prezentowane buty turfy (buty na sztuczną trawę) dostępne są w bogatym wyborze kolorów, rozmiarów i typów kroju. Znajdziesz w tym miejscu oryginalne buty piłkarskie Nike z serii Nike HypervenomNike Mercurial czy Nike Tiempo. Dysponujemy również butami innych, cenionych na rynku producentów, w tym butami typu turfy marki Adidas i Joma.

Zapoznaj się z bogatą kolekcją obuwia piłkarskiego stworzonego z myślą o wysokim komforcie i bezpieczeństwie gry na sztucznej trawie i wybierz jedną z dostępnych par. Szukaj butów w rozmiarze, kolorze i typie dostosowanym do swoich indywidualnych upodobań.

Jak wybrać buty na sztuczną nawierzchnię?

pixel