Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Korki Adidas

( ilość produktów: 33 )

Poznaj najlepsze korki Adidas i zamów parę butów gwarantujących najwyższy komfort gry na boiskach z murawą naturalną. Do dyspozycji miłośników piłki nożnej przygotowaliśmy bogaty wybór wkrętów i lanków wielu serii, w tym butów sygnowanych nazwiskami największych gwiazd światowego futbolu. Prezentowane buty piłkarskie Adidas dostępne są w dużej różnorodności typów, wersji kolorystycznych i rozmiarów. Zapraszamy do zakupów!

Jakie korki Adidasa powinieneś kupić?

Sklep internetowy butyzakupy.pl przygotował dla Ciebie oryginalne korki piłkarskie dwóch podstawowych typów. Są nimi tzw. wkręty, czyli tradycyjne buty z metalowymi wkrętami, zaprojektowane z myślą o grze na mokrych murawach naturalnych oraz lanki, czyli unowocześniona wersja tradycyjnych korków, w których miejsce metalowych wkrętów zajmują osadzone na stałe w podeszwie korki z tworzywa sztucznego. Buty do piłki nożnej tego typu sprawdzą się podczas gry na krótko przystrzyżonych i niezbyt mokrych murawach naturalnych oraz dobrze utrzymanych murawach sztucznych. Oferowane przez nas korki Adidas dostępne są również w cieszącej się dużą popularnością wersji ze skarpetą, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla stawu skokowego i w wersji tradycyjnej, bez skarpety. Jeśli grasz na zlanych wodą murawach naturalnych, wybierz wkręty. Jeśli preferujesz suche boiska, zamów lanki.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną kolekcją obuwia piłkarskiego i zakupu oryginalnych korków Adidas idealnie dopasowanych do poziomu umiejętności danego gracza, a także rodzaju boiska piłkarskiego, na którym najczęściej gra w piłkę nożną.

pixel