Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Męskie buty piłkarskie

( ilość produktów: 38 )

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu na świecie, również w Polsce. Jeśli Ty lub Twoje dziecko chce zacząć grać w piłkę nożną, na stronach naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości dziecięce i męskie buty piłkarskie wielu znanych producentów. Jest to w pełni profesjonalne obuwie zaprojektowane z myślą o potrzebach osób na różnych poziomach zaawansowania technicznego, grających na różnych rodzajach nawierzchni. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów buty, dzięki którym gra w piłkę nożną sprawi Ci jeszcze większą frajdę.

Jakie rodzaje męskich butów piłkarskich oferujemy?

Na rynku obuwia piłkarskiego znajdziesz kilka kategorii butów stworzonych z myślą o grze na różnych typach nawierzchni. Typowymi butami piłkarskimi zaprojektowanymi z myślą o grze na murawach naturalnych są lanki, a na murawach sztucznych i mieszanych turfy. Oba rodzaje męskich butów piłkarskich różnią się od siebie kształtem i ilością wypustek znajdujących się na ich podeszwach. Jedną z odmian butów piłkarskich dedykowanych murawom naturalnym są również korki – wkręty, czyli buty z wkręcanymi, zwykle stalowymi kolcami, które zapewniają lepszą przyczepność podczas gry na mokrej, nasiąkniętej wodą trawie. W sprzedaży znajdziesz również halówki, czyli buty z płaską podeszwą uzupełnioną delikatnym bieżnikiem, w których gra się w piłkę nożną na hali. Korzystając z oferty naszego sklepu, możesz zaopatrzyć się w markowe męskie buty piłkarskie każdego z wymienionych typów.

Poziom zaawansowania technicznego gracza

Na wybór odpowiedniej pary butów do piłki nożnej wpływa nie tylko rodzaj nawierzchni, na jakiej zamierzasz grać, ale także poziom Twojego zaawansowania technicznego. Prezentowane w sklepie oryginalne buty piłkarskie Nike dzielą się na obuwie dedykowane osobom początkującym, amatorom, graczom na średnim i wyższym poziomie zaawansowania technicznego. W ofercie sklepu butyzakupy.pl znalazło się nawet miejsce dla oryginalnych piłkarskich butów Nike CR7, będących kopią obuwia, w jakim trenuje i gra Cristino Ronaldo. Przyjrzyj się dostępnym modelom obuwia piłkarskiego i zamów jedną z dostępnych par.

pixel