Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Buty do piłki nożnej

( ilość produktów: 69 )

Piłka nożna zalicza się do grupy najpopularniejszych dyscyplin sportu na świecie. Jeśli Ty lub Twoje dziecko gra w piłkę nożną i szukasz wysokiej jakości obuwia piłkarskiego w dobrej cenie, w sklepie butyzakupy.pl czekają na Ciebie najlepsze buty do piłki nożnej takich marek jak Nike, Adidas, Joma czy Puma. Znajdziesz w tym miejscu buty o zróżnicowanej konstrukcji, w bogatym wyborze kolorów i rozmiarów. Wybierz jedne z nich, naprawdę warto!

Jakie buty do piłki nożnej sprzedajemy?

Na ofertę sklepu składa się bogaty wybór profesjonalnych butów piłkarskich przeznaczonych do gry na różnych rodzajach nawierzchni. Znajdziesz w tym miejscu buty do gry na hali, na murawach trawiastych i na sztucznej trawie. Mamy buty dla osób początkujących, dla amatorów i osób na wyższych poziomach zaawansowania technicznego, w tym nowoczesne obuwie dedykowane zawodowym piłkarzom.

Buty do gry na murawie naturalnej wyposażone są w tradycyjne korki piłkarskie (w przypadku profesjonalnych butów stworzonych z myślą o grze na murawach mokrych są to korki metalowe, wkręcane), buty do gry na sztucznej trawie posiadają mnóstwo wypustek równomiernie rozłożonych na całej powierzchni podeszwy buta, a buty do piłki nożnej na hali mają gładkie podeszwy wykończone drobnym protektorem – nie niszczą parkietu i zapewniają dobrą przyczepność na gładkich nawierzchniach.

Co wyróżnia profesjonalne buty piłkarskie?

Takie obuwie powinno być lekkie i wytrzymałe. Powinno gwarantować dobrą przyczepność na określonym rodzaju nawierzchni, powinno również zapewniać dobre czucie piłki dla zwiększenia precyzji zagrań i ogólnej poprawy jakości gry w piłkę nożną. Prezentowane modele butów piłkarskich spełniają tego typu wymagania, przez co z powodzeniem możemy zakwalifikować je do kategorii profesjonalnego obuwia sportowego, które w korzystny sposób przekłada się na wygodę, bezpieczeństwo i jakość gry w piłkę nożną.

Przyjrzyj się prezentowanym butom do piłki nożnej i znajdź parę odpowiadającą własnym potrzebom. Szukaj butów o atrakcyjnym wyglądzie, o odpowiednim typie podeszwy i cholewy, a także o takich parametrach technicznych, które będą dostosowane do aktualnego poziomu Twoich umiejętności czysto piłkarskich.

pixel