Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2018-03-01

"Zaprojektowane dla szybkości - Mercurial". Dwie wersje kolorystyczne nowej kolekcji 2018

"Zaprojektowane dla szybkości - Mercurial". Dwie wersje kolorystyczne nowej kolekcji 2018


Od wypuszczenia następnej generacji butów piłkarskich Nike Mercurial 2018 dzieli nas tylko kilka tygodni. W Internecie pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia nowej serii.

 

Buty zostaną wypuszczone w dwóch wersjach kolorystycznych. Pierwsza w kolorze pomarańczowym z czarnymi dodatkami. W drugiej wersji kolorystyka będzie odwrócona a więc z przewagą koloru czarnego.

 

 

Projekt butów piłkarskich nowej generacji Nike Mercurial 2018 ma się kojarzyć z szybkością. Unikalne wzornictwo i graficzne dodatki na bucie mają nawiązywać do szybkościowych motywów ("MercurialX. Zaprojektowane dla szybkości").

 

 

Wszyscy gracze sponsorowani przez Nike będą nosić jedną z wersji kolorystycznych. Neymar jest jednym z graczy który będzie nosił wersję pomarańczowo-czarną, podczas gdy jego drużynowy kolega Mbappe będzie nosił wersję alternatywną czyli czarno-pomarańczową.

 

 

 

Nowa generacja butów piłkarskich Nike Mercurial spodziewana jest w sklepach pod koniec lutego 2018. W naszym sklepie buty te będą dostępne w dwóch wersjach modelowych: Mercurial Vapor XII Academy oraz Mercurial Vapor XII Club.

pixel