Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2019-11-08

Premiera Adidas Uniforia na Euro 2020

UNIFORIA ADIDAS 2020


Potwierdziły się pogłoski o zbliżającej się premierze oficjalnej piłki na Euro 2020, Adidas „Uniforia”. Miała ona miejsce 6 listopada. Uniforia łączy słowa jedność i euforia, co jest trafną nazwą tego specjalnego turnieju.


Euro 2020 będzie jedynym w swoim rodzaju turniejem, ponieważ po raz pierwszy zostaną zorganizowane przez więcej niż dwa kraje. Mecze zostaną rozegrane w dwunastu krajach, na dwunastu stadionach. Finał Mistrzostw Europy 2020 odbędzie się na stadionie Wembley w Londynie.

Stadion Wembley będzie gospodarzem dwóch półfinałów i finału, a nowi mistrzowie Europy zostaną koronowani w niedzielę 12 lipca 2020 r.
PIŁKA ADIDAS UNIFORIA EURO 2020
to zupełnie nowy projekt Adidasa na tegoroczne Euro.Adidas połączył biel z efektowną górną grafiką, która scala czarne nadruki śladu pędzla z paskami w neonowym niebieskim, żółtym i różowym kolorze. Loga na piłce są czarne.

Jaki cechy posiada Adidas Uniforia?

Kształt panelu nie został zmieniony w porównaniu do Telstar 2018 z Pucharu Świata w Rosji dwa lata temu.

Adidas Uniforia Euro 2020 została wszechstronnie przetestowana pod kątem dopasowania do rozgrywek profesjonalnej piłki nożnej. Oficjalna piłka ma doskonałą precyzję kształtu, stabilność lotu, przewidywalność po odbiciu i wytrzymałość.
100% poliester

Teksturowana powierzchnia

Gumowa dętka

Bezszwowa, połączona termicznie konstrukcja

Kolorystyka: biały / czarny / zielony sygnał / jasny błękit

Data wydania: listopad 2019Piłka nożna Adidas Uniforia została oficjalnie wprowadzona na rynek 7 listopada 2019 r.

pixel