Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Osiągnij sukces jak Robert Lewandowski!

2019-08-14

Robert Lewandowski to jedna z największych gwiazd światowego futbolu, aktualny kapitan reprezentacji Polski, członek Klubu Wybitnego Reprezentanta, uczestnik Mistrzostw Świata z 2018 roku i Mistrzostw Europy 2012 i 2016. Jego sportowa kariera wydaje się spełnieniem marzeń każdego początkującego piłkarza, a sam Robert stał się prawdziwą ikoną, wzorem do naśladowania dla setek tysięcy młodych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką nożną.

 

Talent, wytrwałość i ciężka praca – jedyna szansa na piłkarski sukces

Choć dzisiaj wydaje się to zupełnie nieprawdopodobne, to jednak piłkarska historia Roberta Lewandowskiego nie zaczynała się od gry w wielkich klubach, a od treningów w szerzej nieznanej mazowieckiej Varsovii i Delcie Warszawa. Kolejny etap kariery to występy w rezerwach Legii Warszawa, pierwsze mecze w trzeciej i drugiej lidze w Zniczu Pruszków, a następnie w Lechu Poznań, z którym zdobył mistrzostwo, puchar i superpuchar Polski. Ekstraklasowe sukcesy i kolejne tytuły króla strzelców, najpierw w trzeciej i drugiej lidze, a następnie w Ekstraklasie, przyciągnęły uwagę potentatów europejskiego futbolu. W 2010 roku Robert Lewandowski przeniósł się do Borussii Dortmund, z którą zdobył dwa tytuły mistrzowskie, a także jeden puchar i superpuchar Niemiec. W sezonie 2013/2014 został po raz pierwszy królem strzelców Bundesligi. W kolejnym sezonie reprezentował już barwy Bayern Monachium, gdzie gra do dzisiaj. Z aktualnym klubem zdobył już pięć tytułów mistrzowskich, do końca ostatniego sezonu strzelając 191 bramek. Regularne występy w Lidze Mistrzów i niezwykła skuteczność strzelecka sprawiły, że stał się graczem rozpoznawalnym niemal na całym świecie, jedną z największych gwiazd w historii polskiej i światowej piłki nożnej.

Osiągnij sukces jak Robert LewandowskI!

Pójść w ślady Roberta

Dziś na Robercie Lewandowskim wzoruje się tysiące młodych zawodników, którzy marzą o powtórzeniu przynajmniej części jego wyjątkowych osiągnięć sportowych. Sukces Roberta nie wziął się jednak z niczego. Poza naturalnym talentem, za jego doskonałą formę, którą udało się podtrzymać przez wiele kolejnych sezonów, odpowiada ciężka praca na treningach, prawidłowa dieta, wytrwałość i nieugiętość w dążeniu do postawionych sobie celów. Jeśli chcesz pójść w ślady Roberta, pamiętaj o trzymaniu się wyżej wymienionych zasad. Inwestuj w swój sportowy rozwój i sprzęt, dzięki któremu ryzyko kontuzji będzie mniejsze, a komfort i jakość gry lepsza. Oryginalne buty Roberta Lewandowskiego pozwolą, choć przez chwilę, poczuć się jak prawdziwy zawodowiec, a przy okazji zapewnią Ci maksymalny komfort podczas profesjonalnych treningów piłkarskich.

pixel