Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2016-04-01

Odsłona kolekcji Nike Pitch Dark Football Boots

Odsłona kolekcji Nike Pitch Dark Football Boots

 

 

 

Podążając za serią butów bold Spark Brilliance, noszoną przez najlepszych graczy podczas najlepszych piłkarzy podczas Copa America i Euro, Nike oficjalnie przedstawił znacznie bardziej umiarkowane kolory nowej kolekcji Pitch Dark. Kolekcja kolorystyczna dostępna w sprzedaży w naszej hurtowni od 10 lipca.

 

Nike Pitch Dark Football Boots

Na poniższym zdjęciu pokazane są trzy spośród czterech modeli z nowej kolekcji Nike Pitch Black.

 

Wykorzystując powszechny motyw, używany w butach piłkarskich takich jaki Nike Pink Black, Nike bazuje na czarnym kolorze, łącząc go z kolorami jaskrawymi, które w butach Nike Pitch Dark zostają użyte w detalach. Na butach znajdują się dodatkowe wzory oraz odblaskowe zakończenia.

 Nike Hypervenom Phantom II - Black / Volt

 Również dostępne w wersji Nike Hypervenom Phinish. Buty Nike Pitch Dark Nike Hypervenom Phantom II łączą w sobie kolor czarny, ze śmiałymi seledynowymi akcentami.

 Nike Mercurial Superfly V - Black / Pink Blast

 Specjalnie na potrzeby Nike Mercurial Superfly V z kolekcji Pitch Dark, Nike łączy czerń z różowym kolorem, użytym w szczegółach buta oraz w znaku Nike na jego górnej części. Model dostępny również w wersji Nike Mercurial Vapor XI.

 Nike Tiempo Legend VI - Black / Clear Jade

Nike Pitch Dark Tiempo Legend VI to również czarne buty, jednak kolor elementów oraz napisów jest turkusowy, co nadaje im świetny wygląd.

 Nike Magista Obra II - Black / Total Crimson

 W butach Nike Magista Obra II użyto popularnego połączenia- czerni i koloru pomarańczowego. Premiera butów odbyła się 5 lipca 2016r, wraz z resztą modeli kolekcji Nike Pitch Dark Football Boots. Buty dostępne rówież w wersji Nike Magista Opus II.

pixel