Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2017-04-01

Nike Mercurial Vapor XI Neymar 2017

Zaledwie 2 niesiące minęło od wycieku informacji o nowych Nike Mercurial Vapor XI Neymar 2017, a już dzisiaj można zobaczyć pierwsze zdjęcia tych niesamowitych butów. Nike Mercurial Vapor XI będą dostępne na rynku w sierpniu 2017r. Buty te będą symbolem uhonorowania najważniejszych osiągnięć w życiu piłkarza, takich jak narodziny jego syna Lucca, oraz transfer do FC Barcelony i będą odznaczały się niesamowitym designem. Tak będą wyglądały najnowsze Nike Mercurial Vapor XI Neymar 2017:

Połączenie oszałamiającego błękitno niebieskiego koloru jako głównego koloru buta, białego użytego do znaku firmowego Nike i szczegółów oraz żywej jasnej zieleni użytej i innych elementów, oraz podeszwy to właśnie nowe buty, których twarzą jest Neymar. Kolory te nie zostały wybrane przypadkowo- pokazują one inspirację Brazylią.

Białe elementy na nowych Nike Mercurial Vapor XI Neymar 2017 mają również swoje znaczenie. Pięć gwiazdek jest uhonorowaniem pięciu tytułów Mistrzów Świata, które zdobyła Brazylia, liczba 11 to numer na koszulce Neymara. Na butach zamieszczone zostały również data urodzin syna Neymara- Lucca, oraz data pierwszego meczu Él Clásico w październiku 2013r., gdzie Neymar strzelił jedną bramkę, oraz zaliczył asystę. Wynik tego meczu Barcelony z Real Madrytem to 2-1 dla Barcelony.

Techniczne nowinki w nowych Vapor XI Neymar idą w parze z świetną kolorystyką. Stworzone po to, aby były niesamowicie szybkie łaczą w sobie różne technologie, a sama góra buta to cienka warstwa mikrofibry.

Już wiadomo, że ta wersja kolorystyczna butów Neymara na rok 2017 będzie prawdopodobnie droższa, niż buty w standardowych kolorach, a ich premiera na rynek datuje się na początek sierpnia 2017.

pixel