Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2016-04-03

Nike Mercurial Superfly x EA Sports

Nike Mercurial Superfly x EA Sports - LIMITOWANE

mercurial superfly ea sports

 Buty z limitowanej edycji Nike Mercurial Superfly x EA SPORTS? Poniżej prezentujemy kilka faktów o nowym produkcie Nike!

Sprzedaż zaczęła się w poniedziałek o godzinie 9:00 czasu środkowoeuropejskiego, lecz bardzo prawdopodobne jest, że wszystkie pary butów zostaną wyprzedane w ciągu kilku minut. Zakup butów możliwy jest przez stronę Nike.com oraz na Nike Football App.

 

Tak samo jak w wypadku butów Nike Tiempo Pirlo, Nike ogłosiło, że wyprodukowano jedynie 1500 par tych niezwykłych butów, a każda para będzie indywidualnie ponumerowana w obszarze pięty. Bardzo prawdopodobne jest, że najnowsze buty Mercurial x EA SPORTS będzie zdobyć trudniej niż Nike Tiempo Pirlo.

 

Data ukazania się butów Nike Mercurial Superfly x EA SPORTS na rynku to 26 września, godzina 9:00 czasu środkowoeuropejskiego, czyli dokładnie tydzień premierze butów Nike Tiempo Pirlo. Ich cena to 350 dolarów.

Na butach Nike Mercurial Superfly x EA Sports ukazany został postęp od czasu 16-bitowego obrazu z roku 1994, gdy pierwsza wersja gry FIFA ujrzała światło dzienne. Grafika oraz cała gra ewoluowała przez lata począwszy od roku 1994. Również znacznie rosła popularność gry. Obecnie każdego dnia ponad 3 miliony graczy z całego świata rozgrywa mecze na wirtualnych boiskach.

Na wkładce buta, oraz na jego tylnej części widnieje logo EA SPORTS. Nike zaprojektowało specjalne, nowe logo Mercurial dla tego modelu butów. Logo to widnieje na pudełku butów Nike Mercurial Superfly x EA Sports, oraz na specjalnie zaprojektowanym na te okazję worku. Tak jak cały but, logo prezentuje postęp od 16-bitowego obrazu po dzisiejszy high definition. W grze EA SPORTS wirtualne buty dostępne są od 22 września.

Co myślicie o pierwszych na świecie butach z serii Nike EA Sports? Wypowiadajcie się w komentarzach. Hot or not? Myślicie, że będą się dobrze sprzedawały? Koniecznie polubcie zdjęcie, jeśli wam się podobają! 

Nike EA Sports

 

 

Superfly EA Sports

pixel