Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2018-12-10

Limitowane buty Nike z okazji zdobycia złotej piłki przez Lukę Modricia
Nike Mercurial Vapor XII Luka Modric

 

 

Laureatem nagrody Złotej Piłki 2018 został niesamowity Chorwat - Luka Modrić. Tym samym zakończył on duopol Messiego i Ronaldo, który trwał od 2008 roku. Z tej okazji, aby uhonorować Modricia, Nike postanowiło wydać limitowaną edycję butów Nike Mercurial. Owe korki dostępne będą w limitowanych ilościach od 4 grudnia 2018.

Nike Mercurial Vapor XII Luka Modric Nike Mercurial Vapor XII Luka Modric


Na zdjęciach przedstawione zostały korki Nike Mercurial Vapor XII Luka Modric Ballon d'Or z edycji „Golden Touch”. Srebrna, błyszcząca cholewka z czarną łyżwą obramowaną kolorem złotym prezentuje się elegancko i robi duże wrażenie.

Nike Mercurial Vapor XII Luka Modric Nike Mercurial Vapor XII Luka Modric

Tył butów został zaprojektowany w świetny sposób – na pięcie znajduje się elipsa z literą M, a to wszystko w kolorze złotym, aby przypominać o zdobyciu złotej piłki przez Lukę Modricia.

Nike Mercurial Vapor XII Luka Modric Nike Mercurial Vapor XII Luka Modric

 

Korki Nike zdobywcy złotej piłki zostały przedstawione niedługo po ogłoszeniu Mordicia najlepszym piłkarzem 2018 roku. Kupno tych niesamowitych butów możliwe będzie już od 4 grudnia, a limit każdego modelu to 1500 par. Przewidywana cena detaliczna przewyższa cenę modeli Superfly 6 oraz Vapor 12s.


Nike Mercurial Vapor XII Luka Modricpixel