Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolekcje dedykowane znanym piłkarzom: poznaj korki Ronaldo, Neymara i Lewandowskiego!

2020-05-07
Piłkarze przyciągają jak magnes, stając się idolami młodzieży i inspiracją do rozpoczęcia własnej przygody z piłką nożną. Takie gwiazdy światowego futbolu jak Robert Lewandowski, Cristiano Ronaldo czy Neymar to prawdziwe marki. Ich nazwiska znane są na niemal całym świecie i to nie tylko osobom interesującym się piłką nożną. Firmy produkujące sprzęt sportowy korzystają na ich popularności, oferując klientom unikalne linie poświęconych im produktów.

Buty dla amatorów i profesjonalistów

W ofercie producentów sprzętu piłkarskiego znajdziemy wiele kolekcji obuwia oznaczonego nazwiskami największych gwiazd światowego futbolu. Są to profesjonalnie wykonane, niezwykle nowoczesne buty dedykowane graczom na różnych poziomach zaawansowania technicznego, półprofesjonalistom, amatorom i dzieciom, które dopiero uczą się gry w piłkę nożną. Zakładając na stopy oryginalne buty Lewandowskiego, początkujący piłkarz od razu zyskuje dodatkową motywację do gry. Oczywiście tego typu obuwie spełnia wszystkie wymagania stawiane przed profesjonalnymi butami piłkarskimi określonej klasy. Jest nie tylko lekkie i wyposażone w odpowiedni rodzaj podeszwy, ale i ciekawie zdobione.

Buty na trawę i do gry w hali

Dzięki większej dostępności całorocznych boisk piłkarskich ze sztuczną murawą w ostatnich latach na popularności zyskały turfy, które stanowią alternatywę dla powszechnie stosowanych lanków. Jeśli grasz na tego typu boiskach, wystarczy znaleźć buty Neymara z podeszwą uzupełnioną dużą liczbą krótkich, równomiernie rozłożonych gumowych wypustek i w ten sposób zagwarantować sobie większy komfort oraz większą skuteczność gry. Turfy sprawdzą się również na innych dość twardych nawierzchniach. Jeśli grasz na boiskach trawiastych i jesteś fanem talentu Neymara, w ofercie producentów obuwia piłkarskiego znajdziesz również używane przez niego różnorodne modele lanków, a gdy grasz w hali, profesjonalne buty do piłki halowej. Klasyczne halówki znajdziesz także w kolekcji obuwia dedykowanego Ronaldo. Nike CR7 dostępne są w dużej różnorodności modeli, dzięki czemu niezależnie od tego, czy grasz na trawie, czy w hali, zawsze będziesz mógł korzystać z obuwia, jakiego podczas treningów używa Twój idol.

Obuwie piłkarskie dedykowane największym gwiazdom światowego futbolu to dobry wybór nie tylko dla dzieci, ale i starszych odbiorców, zwłaszcza dla osób grających rekreacyjnie. Takie buty są nie tylko bardzo wygodne, ale i wyposażone w szereg rozwiązań wpływających na poprawę efektywności gry w piłkę nożną. W kolekcjach sygnowanych nazwiskami wielkich piłkarzy znajdziesz zarówno wkręty, jak i lanki, turfy czy halówki.
pixel