Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2016-05-01

Elite Pack Boots

Pure Platinum Nike Hypervenom Phantom II 2016-17 Elite Pack Boots

 

Nike rozpoczyna nowy sezon interesującymi odsłonami Nike Hypervenom Phantom II. Projektanci tym razem postawili na jasne i ciemne odcienie koloru szarego, oraz limonową zieleń użytą w detalach. Nowa kolekcja Nike Hypervenom Phantom II 2016-17 będzie dostępna od połowy sierpnia.

 

NIKE HYPERVENOM PHANTOM II - PURE PLATINUM / GHOST GREEN / HYPER TURQUOISE / BLACK

Obrazek poniżej przedstawia pierwsze buty z serii Nike Hypervenom Phantom II 2016-17

W większej części w kolorze jasno szarym, nowe Hypervenom Phantop II łączą w sobie stonowany kolor z rzucającym się w oczy kolorem limonowym. Charakterystyczne dla Hypervenoma zygzaki, oraz wzór pod nimi, pozostały czarne. Natomiast Kołnierz chroniący nogę jest koloru ciemno szarego. Technologia w butach Platinum Nike Hypervenom Phantom II zapewnia piłkarzom elastyczność i dobre czucie piłki.

 


Koszt butów w kolorze jasno szarym z serii Nike Hypervenom Phantom II Elite Pack to 275 euro. Buty te dostępne będą w sprzedaży od połowy sierpnia. Ta sama kolorystyka zostanie również zastosowana w przyszłości dla butów Nike Hypervenom Phinishfootball, które cechują się tym, że są bardziej tradycyjne i nie posiadają kołnierza ochronnego na kostki.

pixel