Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2017-01-01

Buty nike Mercurial Superfly Cristiano Ronaldo Chapter 4 2017

Nike wyda 4 wersję butów z serii Superfly V dla Cristiano Ronaldo już w następnym roku. Buty będą zawierały w sobie połączenie kolorów szarości w różnych odcieniach, oraz pomarańczowego. Buty Nike Mercurial Superfly V Cristiano Ronaldo - Chapter 4 prawdopodobnie ukażą się na rynku w Marcu 2017r.

 

NIKE MERCURIAL SUPERFLY V CR7 CHAPTER 4 - COOL GREY / ORANGE / METALLIC HEMATITENowe, sygnaturowe Nike Cristiano Ronaldo są koloru srebrnego.

 


 

Kombinacja kilku odcieni szarości w nowych Mercurialach Superfly V została wzbogacona o zwracający uwagę blado pomarańczowy kolor, przechodzący w intensywny pomarańcz na całej podeszwie. Białe, oraz czarne paski na górze buta, oraz czarny znak firmowy Nike na zewnętrznej stronie nadają unikalny wygląd nowym Mercurial Superfly CR7 Chapter 4.Nawet jeśli nie zostało to jeszcze potwierdzone, to bardzo prawdopodobne jest, że kolory pomarańczowy oraz szary w butach Nike Mercurial Superfly 5 CR7 Chapter 4 zostały wybrane z powodu inspiracji drogi Cristiano Ronaldo na sam szczyt podczas gry w klubie Manchester United od roku 2003. Również podobieństwo kolorów do kolorów zastosowanych w butach Ronaldo z czasu Mistrzostw Świata 2010 nie mogło być tym razem pominięte.

W sumie ma powstać 7 wersji butów Crisiano Ronaldo, które są symbolem imponującej kariery piłkarza począwszy od jego domu na Archipelagu Madera, aż do momentu zostania jednym z najlepszych piłkarzy na naszej planecie. Póki co brak informacji na temat odsłony 5 i 6 (Chapter 5 i Chapter 6) butów Cristiano Ronaldo, jednak można spodziewać się, żę będą równie spektakularne, co poprzednie edycje.


pixel